Jaki wybrać prezent dla policjanta

Jeśli nie jesteś pewien, co kupić policjantowi, mamy dla Ciebie kilka pomysłów na prezent! Opowiemy o zabawnym kubku na kawę, spersonalizowanym etui na flagę, zestawie do pokera, a nawet kuflu na piwo! Jeśli Twój budżet jest nieco ograniczony, rozważ zakup łańcuszka na klucze dla policjanta. Łańcuszek na klucze to świetny sposób, aby okazać swoje uznanie i dodać otuchy.

Zabawny kubek do kawy

Jeśli szukasz świetnego prezentu dla policjanta, który spędza dużo czasu na ulicy, to dobrze trafiłeś. Niezależnie od tego, czy jest to emerytowany policjant, czy też oficer w trakcie szkolenia, śmieszny kubek do kawy dla niego to świetny wybór. Policjanci często spędzają większość dnia w pracy i nie mają zbyt wiele czasu na odpoczynek, więc ten prezent jest idealny, aby rozjaśnić jego dzień.

Personalizowane etui na flagę

Jeśli szukasz wyjątkowego sposobu na uhonorowanie swojego policjanta, idealnym wyborem będzie spersonalizowane etui na flagę. Te eleganckie drewniane etui na flagi ma metalizowane wykończenie i można je postawić na kominku, stole lub ścianie. Każda skrzynka jest wykonana ręcznie w USA z materiałów pochodzących z lokalnych źródeł. Skrzynia ma wymiary 25″ x 12,5″ x 3,5″ i pomieści flagę amerykańską o wymiarach 9,5′ x 5′. Sama flaga nie jest dołączona.

Personalizowany zestaw do pokera

Personalizowany zestaw do pokera to świetny prezent dla policjanta, niezależnie od tego, czy jest on świeżo upieczonym, czy długoletnim policjantem. Zestaw, który jest dostarczany w pięknym pudełku, spodoba się każdemu policjantowi, który bardzo dba o bezpieczeństwo na ulicach. Zestaw ma dziewięć cali długości, osiem cali szerokości oraz dwa i pół cala głębokości.

Czytaj również:   Jaki wybrać prezent dla fana piłki nożnej

Pojemnik na piwo

Prezentem dla policjanta na emeryturę może być wszystko – od grawerowanej drewnianej skrzynki na piwo po cyfrowy gadżet. Policyjne upominki dla emerytów mogą być również tak praktyczne, jak stacja do ładowania różnych przedmiotów. W obu przypadkach może to ułatwić życie emerytowanemu policjantowi. Aby nadać bardziej osobisty charakter, można spersonalizować otwieracz do butelek, umieszczając na nim imię i nazwisko emerytowanego policjanta oraz rok jego przejścia na emeryturę. Policjant z pewnością doceni troskę, jaka kryje się za takim prezentem i będzie go cenił przez długie lata.

Staromodne szkło

Jeśli masz przyjaciela lub członka rodziny, który jest policjantem, rozważ podarowanie mu szklanki Old fashioned. Ta klasyczna szklanka do whiskey została zaprojektowana z myślą o aktywnych policjantach. Widnieją na niej tradycyjne kolory flagi z cienką niebieską linią. Ten prezent jest również funkcjonalny i może służyć do podawania wina lub innych napojów. Jeśli znasz w swoim otoczeniu policjantów, pomyśl o szklance do shotów w ich ulubionych mundurach policyjnych.

Butelka na wodę ze stali nierdzewnej

Policjant nigdy nie może mieć zbyt wielu butelek na wodę. Ta wytrzymała butelka jest wyposażona w ochronną pokrywkę i miniaturowy karabinek. Doskonale nadaje się do ćwiczeń lub uprawiania sportu. Trójwymiarowy emblemat z cyny dodaje jej stylu. Jest trwała, nie traci koloru ani kształtu z upływem czasu. Będzie Ci służyć przez lata! Kup go więc dla siebie już dziś! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o zaletach butelki na wodę dla policjanta!

Personalizowany łańcuszek na klucze

Jeśli Twój policjant ma ulubione piwo, pomyśl o spersonalizowanym breloczku do kluczy. Dzięki niemu nie tylko nie będzie musiał sięgać po otwieracz do butelek, ale również otrzyma odznakę policyjną! Łańcuszek jest wykonany z płaskiego, lekkiego materiału, dzięki czemu nie będzie się plątał w kieszeni. Jego wymiary to 2,75″ na 1,5″.

Czytaj również:   Jaki wybrać prezent dla miłośnika gór