Jaki prezent kupić dla żony na rocznicę ślubu

Każde małżeństwo rocznicę ślubu obchodzi na własny sposób – niektóre pary wybierają się do restauracji na uroczystą kolację, inne świętują w domowym zaciszu. Niemniej jednak rocznicę z pewnością uświetni prezent dla małżonki, który będzie nie tylko dowodem miłości, ale również wyrazem szacunku i pamięci. Co kupić żonie na rocznicę ślubu?

Prezenty z wyższej półki

Prezenty z tak zwanej wyższej półki cenowej będą idealnym rozwiązaniem na okrągłe rocznice ślubu, które chcemy świętować jeszcze huczniej. Dobrym pomysłem będzie zabranie żony na wycieczkę na przykład do jednej ze stolic europejskich bądź w inne, egzotyczne miejsce. Możemy również wykupić voucher do SPA dla dwojga lub tylko dla żony, jeśli dodatkowo chcemy zapewnić jej nieco swobody i odpoczynku od codziennych obowiązków. Prezentem, który zrobi wrażenie na każdej kobiecie, jest biżuteria. Zadbajmy, aby pasowała ona do całej kolekcji, jaką posiada żona. Biżuteria na rocznicę ślubu powinna być wyszukana – możemy zdecydować się na zakup pierścionka z kamieniem, naszyjnika z pereł czy wysadzanej kamieniami bransoletki. Jeśli doskonale znamy rozmiar żony, warto zakupić dla niej piękną, choć niekoniecznie wieczorową kreację – najlepiej taką, w której będzie mogła pokazać się niejeden raz.

Co kupić żonie przy ograniczonym budżecie?

W przypadku, gdy nasz budżet prezentowy nie jest zbyt wysoki, możemy postawić na elegancką bieliznę, która wpisze się w gusta małżonki. Dobrym pomysłem jest także nieco skromniejsza biżuteria, na przykład wykonana ze złota bądź srebra, bez dodatku kamieni szlachetnych. Ciekawą alternatywą będą też kosmetyki, jednak w tym przypadku warto zwrócić uwagę na to, jakich dokładnie na co dzień używa żona. O ile perfumy sprawdzają się w niemal każdym przypadku, o tyle krem do pielęgnacji skóry twarzy trzeba już wybierać bardzo rozważnie. Prezentem z okazji rocznicy ślubu może być też voucher na wybrany zabieg kosmetyczny – z takiego prezentu ucieszy się każda kobieta, która lubi dbać o swój wygląd. 

Czytaj również:   Jaki wybrać prezent dla siostry

Jak sfinansować zakup prezentu na rocznicę ślubu?

Każda rocznica ślubu wymaga idealnej oprawy, zarówno w kontekście samego obchodzenia tego święta, jak i prezentów. Z drugiej strony, często pojawia się pytanie, jak właściwie sfinansować prezent dla małżonki? Oczywiście, możemy ograniczyć się do tańszych pomysłów, które zmieszczą się w naszym budżecie, niemniej jednak, jeśli chcemy zapewnić swojej żonie piękny upominek, warto posiłkować się szybką pożyczką czy kartą kredytową, za którą można dokonać płatności w niemal każdym punkcie handlowym. Pozabankowa karta kredytowa online umożliwia nie tylko sfinansowanie upominku dla żony, ale również dokonanie płatności za kolację w restauracji czy w innym miejscu, w którym będziemy obchodzić rocznicę ślubu. Można otrzymać ją w kilka chwil, dlatego będzie idealnym rozwiązaniem nawet w przypadku, gdy planujemy zakup prezentu na ostatnią chwilę. Pamiętajmy, że wybór konkretnego upominku nie powinien zależeć od naszego budżetu, a w głównej mierze od preferencji małżonki i jej gustu.